Array

Pierwsza pomoc

KURS PIERWSZEJ POMOCY

(KURS RATOWNIKA PRZEDMEDYCZNEGO)

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z zasadami udzielania pierwszej pomocy, opartymi na najnowszych wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji i ILCOR (International Liaison Committee on Resuscitation).

Nasi instruktorzy legitymują się międzynarodowymi certyfikatami uprawniającymi do prowadzenia szkoleń pierwszej pomocy przedmedycznej zgodnie z najnowszymi wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji i ILCOR (International Liaison Committee on Resuscitation).

Szkolenia prowadzone są w formie wprowadzających prezentacji, ćwiczeń oraz scenariuszy, podczas których kursanci mają możliwość przełamania oporu oraz oswojenia się z udzielaniem pomocy poszkodowanym.
 
Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników firm, instytucji oraz osób indywidualnych chcących nauczyć się prawidłowego postępowania w sytuacji zagrożenia czyjegoś życia.
 
RODZAJE PROWADZONYCH PRZEZ NAS KURSÓW PIERWSZEJ POMOCY:
 
KURS PIERWSZEJ POMOCY DOROSŁYM:

Składają się na niego dwa moduły (Primary Care EFR Secondary Cary EFR)
Kurs Primary Care EFR przygotowuje do szybkiej reakcji w stanach zagrożenia życia u osób dorosłych. W programie zawarte są standardy BLS/AED (Basic Life Support/Automated External Defibrillation), czyli podstawowe czynności ratujące życie, postępowanie z nieprzytomnym, prowadzenie czynności resuscytacyjnych i obsługa automatycznego defibrylatora.
Kurs Secondary Cary EFR rozszerza umiejętności zawarte w kursie Primary Care, o postępowanie w przypadku zranień, urazów i w nagłych zachorowaniach.
 
KURS PIERWSZEJ POMOCY NIEMOWLĘTOM I DZIECIOM:
 
Kurs Care for Children EFR stanowi rozszerzenie programów Primary and Secondary Care EFR, a może także stanowić osobne, samodzielne szkolenie. Adresowany jest do rodziców, opiekunów i osób pracujących z dziećmi.
 
Po zakończeniu naszych szkoleń otrzymasz certyfikat potwierdzający Twoje kompetencje.

 

SZKOLENIA CERTYFIKOWANE PRZEZ EMERGENCY FIRST RESPONSE:

Możesz także otrzymać certyfikat międzynarodowy ratownika przedmedycznego jeśli na zakończenie kursu przystąpisz do egzaminu i uzyskasz minimum 75% trafnych odpowiedzi. Nasze kursy mają charakter międzynarodowy. Emergency First Response z siedzibą w Bristolu (Wielka Brytania), jest jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych instytucji kształcących ratowników przedmedycznych na świecie.

Egzamin prowadzony jest w języku polskim.

Kursy EFR są uznawane jako profesjonalne kwalifikacje w zakresie ratownictwa przedmedycznego, honorowane przez placówki i organizacje na całym świecie, niejednokrotnie wymagane do podjęcia pracy za granicą, a także niezbędne do zdobycia np. uprawnień z zakresu nurkowania.  

PARTNER Centrum Szkoleniowo-Doradcze Profesjonalne szkolenia dla firm oraz klientów indywidualnych. Kompleksowa obsługa firm w zakresie systemu zarządzania BHP i ppoż.

Szkolenia Stargard Szczeciński. Szkolenia BHP Stargard. Szkolenia UDT. Szkolenia menadżerskie.Szkolenia elektroenergetyczne SEP

START | SZKOLENIA | DORADZTWO BHP | ZGŁOSZENIE | GALERIA | KONTAKT

Projekt i realizacja: GOLDWEB - Projektowanie stron internetowych