Array

Podesty ruchome

Informacje o szkoleniu:
Celem kursu jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie do pracy jako operator podestów ruchomych w danej kategorii oraz zdobycie uprawnień do wykonywania tego zawodu.
Każdy uczestnik kursu zdobędzie wiedzę i umiejętności z zakresu budowy podestów, zasad bezpiecznej pracy oraz zasad postępowania w razie awarii i wypadków.

Czas trwania szkolenia :  ok. 1,5  tygodnia ( Istnieje możliwość intensyfikacji zajęć dla grup zorganizowanych.)
Terminy szkoleń: Aktualne terminy pod numerem tel. 507863889 lub e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Uprawnienia:
Każdy uczestnik dostaje zaświadczenie o ukończeniu kursu i może przystąpić do egzaminu przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego.
Egzaminy odbywają się w naszej siedzibie.  Jest także możliwość przeprowadzenia egzaminu w miejscu wskazanym przez zleceniodawcę.
Zaświadczenie wydawane jest na podstawie § 6 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 3 lutego 2006 r. w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (Dz. U. nr 31, poz.216).
Po zdanym egzaminie uczestnik kursu otrzymuje uprawnienia do obsługi określonego typu podestów ruchomych wydane przed UDT.

Klasyfikacja urządzeń:

Grupa

Kategoria

Zakres uprawnienia do obsługi określony poprzez rodzaj (przeznaczenie ) urządzeń.

Podesty ruchome

II P

Podesty ruchome:

-       wiszące,

-       masztowe,

-       stacjonarne.

I P

Podesty ruchome przejezdne:

-       wolnobieżne

-       samojezdne montowane na pojeździe

-       przewoźne.

 

Zapisu na szkolenie można dokonać poprzez formularz on-line

lub telefonicznie pod numerem 507 863 889.

PARTNER Centrum Szkoleniowo-Doradcze Profesjonalne szkolenia dla firm oraz klientów indywidualnych. Kompleksowa obsługa firm w zakresie systemu zarządzania BHP i ppoż.

Szkolenia Stargard Szczeciński. Szkolenia BHP Stargard. Szkolenia UDT. Szkolenia menadżerskie.Szkolenia elektroenergetyczne SEP

START | SZKOLENIA | DORADZTWO BHP | ZGŁOSZENIE | GALERIA | KONTAKT

Projekt i realizacja: Goldweb Design - Projektowanie stron internetowych